Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Warsztat]Lohmann Workshop

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 adrianos

adrianos

Member

• Gracz
  • PipPip
  • 11 postów
  • Reputacja: 9
  • Locations t a r y e d k o w y s t a r a m u f f i a r z o w a

Napisany 08 January 2017 - 12:36

rTHtXSl.jpg
Lohmann WorkShop - Nowo powstający Warsztat, znajdujący się nie daleko okolic centrum w mieście Los Santos. Właścicielem przedsiębiorstwa jest nie jaki Cordell Lohmann planujący wyjść na świat biznesmena w którym będzie ciągnął zyski z przedsiębiorstw. Mały lokal w którym można ujrzeć świeżo wyremontowane ściany czy też nowe pomieszczenia, stoiska przy których znajdują się potrzebne rzeczy do pracy - biuro małe przytulne dla właściciela przedsiębiorstwa. Duże zyski przynoszące warsztatowi pomagają na opłaty lokalu czy też podatków które są potrzebne aby przedsiębiorstwa dalej działało. Można ujrzeć też tablice na której są napisane ceny każdego rodzaju tuningu.

** Na mieście możesz usłyszeć plotki o rekrutacji na posadę mechanika do Lohmann WorkShop **
Spoiler

Gdzie znajduje się nasz warsztat? Oto ciekawostka.....

Vndf9CN.png

Wh5Q90u.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OOC:

Cześć, z tej strony Adrian składam aplikacje na przedsiębiorstwo o charakterze mechanice pojazdowej - Skusiłem się na napisanie aplikacji i wyruszeniem z czymś mega coś aby stało na nogach i trzymało ręce i nogi. Warsztat będzie się znajdował nie daleko rozpoczęcia rozgrywki. Co do rekrutacji? Głównie będzie można dołączyć do Przedsiębiorstwa drogą In Character tak jak OOC po przez napisanie podania. Mam dużo planów co do prowadzenia warsztatu jakieś mini evenciki tańsze części do pojazdów czy coś tydzień wyprzedaży, takie tam duperele - Jak będzie się warsztat utrzymywał na pewno z zarobków które będziemy zarabiać z ludzi z ofert. Na te dwa miesiące mam dużo czasu zapewnić bezpieczeństwo w Warsztacie i żeby się utrzymał, chociaż też mam paru dobrych kolegów którzy mi pomogą w prowadzeniu warsztatu gdy mnie nie będzie będę przekazywał władzę kolegom. Również chętny jestem pomagać początkującym graczom którzy będą chcieli się nauczyć trochę jak odgrywać w mechanice pojazdowej rzeczy. Nie mam zamiaru robić z tego gówno burzy pisania która będzie się nie kończyła, więc kończę i czekam na werdykt siema! 

grafika;mateuszsavage
tekst;ja

• DJglizdek, MaTeK i modeine lubi to

#2 KabusieK

KabusieK

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów
  • Reputacja: 49
  • LocationLos Santos

Napisany 11 January 2017 - 07:55

Przyjmuję.

Przypomnę tylko, żeby właściciel tego biznesu powoli ogarniał już interior. Powodzenia.
eBIGkni.png

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników