Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dyskusja na temat organizacji przestępczych

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
36 odpowiedzi na ten temat

#1 modeine

modeine

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów
  • Reputacja: 57

Napisany 03 January 2017 - 17:09

MfY05TL.png

Jakieś pytania? Wątpliwości? Zapraszam.

f18af8189fc7da48c90c0e1573858d7d.jpeg

#2 elegancki michas

elegancki michas

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • Reputacja: 7
  • Locationn o r m a l n y

Napisany 05 January 2017 - 19:33

Co miałeś na myśli?

Spoiler

#3 modeine

modeine

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisany 05 January 2017 - 19:37

Zero ograniczeń skryptem np. oflagowane bronie z PD będą zniwelowane.

W Los Angeles porwanie lub tzw. traffic zdarza się statystycznie co cztery godziny, więc czemu tutaj jest dostępny dopiero po godzinach szczytu? (zazwyczaj tak widuję regulamin na serwerze) Dlatego chcę zrobić coś innego, porwania mogą być o dowolnej porze dnia, wkońcu to South Central. (To tylko przykład, udogodnień dla organizacji ma być wiele)

• BloodMoon lubi to

#4 elegancki michas

elegancki michas

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisany 05 January 2017 - 19:45

Porwania nie będą akceptowane w centrum i jego obrębach?

#5 modeine

modeine

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisany 05 January 2017 - 19:48

Kompletnie zakazane.

#6 elegancki michas

elegancki michas

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisany 05 January 2017 - 19:50

Do jakich broni będą miały dostęp organizacje przestępcze?

#7 modeine

modeine

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisany 05 January 2017 - 19:57

Nóż, Glock, Desert Eagle, Silenced, Tec, Uzi.

W obieg będziemy puszczać także kilka większych kalibrów (M4 i AK-47) ale to raz na jakiś czas, to nie ma być ciągła strzelanina.

Cały system:

Gangi pozyskują broń od mafii lub syndykatu, mafia lub syndykat pozyskuje gotową broń z machlojek z dokami (oczywiście nielegalnych) lub składa z części z lombardu położonego na South Central lub po prostu zamówia. (wychodzi drożej bo nie wkładamy w to prawie żadnej interakcji) Gangi mogą zamawiać Glocki i noże, oczywiście będzie na to limit.

Czasem aby dowiedzieć się, że w lombardzie można kupić z nielegalnego źródła broń będę grał postacie epizodyczne.

#8 elegancki michas

elegancki michas

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisany 05 January 2017 - 20:03

W obieg będziemy puszczać także kilka większych kalibrów (M4 i AK-47) ale to raz na jakiś czas, to nie ma być ciągła strzelanina.

Według mnie, M4 dla organizacji przestępczych będzie złym pomysłem, dlaczego? A no dlatego, iż AK w porównaniu do M4 to najzwyczajniej gówno, M4 nie ma takiego recoila i ogólnie jest o wiele lepsze.
  • modeine lubi to

#9 modeine

modeine

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisany 05 January 2017 - 20:12

Tak więc zrobię, wkońcu organizacja przestępcza to nie organizacja do zwalczania terroryzmu.

#10 Konradolo

Konradolo

Member

• Gracz
  • PipPip
  • 21 postów
  • Reputacja: 9
  • LocationOlsztyn

Napisany 05 January 2017 - 20:24

Jak sprawa będzie wyglądała z przemytem narkotyków lub ich produkcji?

UJkjX28.gif

#11 modeine

modeine

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisany 05 January 2017 - 20:27

Gangi mogą albo kupić od kartelu narkotykowego narkotyki lub sami je produkować (trzeba się znać, odegrać odpowiednie akcje i wysłać zrzuty ekranu)

Kartel narkotykowy musi obrać sobie laboratorium w którym maja je produkować (liczą się z tym, że może zostać odkryte przez departament!) , nie muszą odgrywać produkowania, chyba, że chcą powiększyć swoje łupy. Co jakiś czas będę po prostu sprawdzał, czy jest ten kartel aktywny, czy gra nadal z pomysłem, jeśli tak to będę przyznawał im jakiś pack.

Dodam, że kartele nie mogą sprzedawać na winklach (oskryptowanych cornerach) narkotyków, jedynie gangi! Dlatego to też zarobek dla jednej i dla drugiej strony, wiadomo, gang nie kupi drożej narkotyków od kartelu niż schodzi na cornerach, wkońcu to ma być ich główny zarobek.

Przemyt może się odbywać z udziałem http://mtashark.pl/i...rnational-port/

• Przemko Ze Starachowic lubi to

#12 NeYmar

NeYmar

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 50 postów
  • Reputacja: 34

Napisany 05 January 2017 - 20:41

Jak będzie wyglądał zysk z cornerów i czy gangi będą działać na zasadzie farmić haj kupić gruby kaliber i no

KagOxTI.png

#13 modeine

modeine

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisany 05 January 2017 - 22:47

Nie zapominajmy, że handel narkotykami to bardzo opłacalny ale też ryzykowny biznes, dlatego zysk będzie zbilansowany co do inflacji. Nie zabronie im przecież kupić kalibru, bo sami na niego zapracowali ale i tak departament ma władzę i może z nimi zrobić porządek.
  • koficzek lubi to

#14 NeYmar

NeYmar

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisany 06 January 2017 - 06:05

Mam też na myśli latanie po ośce z np AK no wiesz wiadomo niech sb łażą z glockami i wgl ale jak by chodzili z grubym kalibrem to już bardzo odbiega od rzeczywistości. No ja wiem i nie bronię ale jednak zobaczmy że zazwyczaj jak gang stać na takiego AK to zazwyczaj na jedną sztukę kapujesz bo to jednak gangi

KagOxTI.png

#15 koficzek

koficzek

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Reputacja: 20
  • Locationmalopolska

Napisany 06 January 2017 - 10:44

Ale właśnie celem każdego gangu jest zarobić jak najwięcej. Co jest złego w AK-47 u gangsterów, bo nie rozumiem.

#16 NeYmar

NeYmar

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisany 06 January 2017 - 11:14

Wyobrażasz sobie że każda organizacja lata od tak na ośce z wywieszonym AK bo ich stać?? Ja nie zakazuje czy coś ale jednak no to nie w tym chyba cel może się nie znam ale no to podchodzi już pod zgp.

KagOxTI.png

#17 elegancki michas

elegancki michas

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 36 postów

Napisany 06 January 2017 - 11:28

Wyobrażasz sobie że każda organizacja lata od tak na ośce z wywieszonym AK bo ich stać?? Ja nie zakazuje czy coś ale jednak no to nie w tym chyba cel może się nie znam ale no to podchodzi już pod zgp.

Zapewne kałach będzie miał swoją cenę, mam nadzieję, że nie jakieś 2 tysiące które da się zarobić w 3 dni. Kałach jak najbardziej może być tylko, jak wcześniej pisałem, na przykład M4 będzie chujowym za przeproszeniem pomysłem.

#18 modeine

modeine

Advanced Member

• Support
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisany 06 January 2017 - 11:43

AK-47 będzie puszczany jedynie w lombardzie, np. co trzy dni. Kto po prostu zjawi się w jakimś czasie po części to może go kupić, będzie to limitowana broń, bez naszej wiedzy nie będzie ani jednego kałacha więcej niż my wydamy. To coś na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

Jeśli gang będzie na prawdę potęgą to może odkupić wszystkie kałachy od syndykatów, dla mnie to nie problem, jednak to w późniejszej fazie, na razie nie mam zamiaru puszczać kałacha w obieg.

Dodam tylko, że gang może kupować bronie jedynie od mafii lub syndykatu i z lombardu, ale gangowi nie sprzedam tak dużego kalibru w lombardzie, jeśli syndykat sprzeda, to już w to się nie wtrącam.

#19 MartinPanZycia

MartinPanZycia

Newbie

• Gracz
  • Pip
  • 1 postów
  • Reputacja: 0

Napisany 08 January 2017 - 21:18

Przecież wiadomo ,że ak47 jest najlepsze , m4 to pic na dzieci , ak47 najlepiej się strzela headshoty , a jak chcesz nawpierdalać cały magazynek w klatę to wtedy bym ci polecił m4 , innej sytuacji nie widzę . 

Zapewne kałach będzie miał swoją cenę, mam nadzieję, że nie jakieś 2 tysiące które da się zarobić w 3 dni. Kałach jak najbardziej może być tylko, jak wcześniej pisałem, na przykład M4 będzie chujowym za przeproszeniem pomysłem.

#20 mateuszsavage

mateuszsavage

Advanced Member

• Gracz
  • PipPipPip
  • 52 postów
  • Reputacja: 41

Napisany 08 January 2017 - 21:39

Dostane od Marcina darmowe 5 akaczy na start?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników