Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt mieszkalny - Vinewood


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 koficzek

koficzek

    Advanced Member

  • Gracz
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Reputacja: 20
  • Locationmalopolska

Napisany 04 January 2017 - 14:00

FTCAsRW.jpg

 

 

Vinewood - jedna z najbogatszych dzielnic w Los Santos. Położona jest w zachodniej części miasta. Graniczy od wschodu z Temple i Marketem, od zachodu z Rodeo, od południa z Mariną, a od północy z Richman i Mulholland.

 

http://pl.gta.wikia...._(uniwersum_3D)

 

 

Projekt mieszkalny Vinewood zapewnia, że utrzymamy tą dzielnicę dla najbogatszych i najbardziej wpływowych mieszkańców Los Santos. To tam swoją willę może mieć szef policji, burmistrz miasta, ordynator szpitala, właściciel sieci ekskluzywnych restauracji, etc. To także dzielnica, gdzie spotkasz największe gwiazdy z naszego miasta! 

 

Dzielnica Vinewood i stojące tam domy nie będą dla wszystkich. Jeśli chcesz tam zamieszkać, bo uzbierałeś wystarczającą ilość pieniędzy - musisz napisać podanie. Dla postaci, które pełnią najwyższe stanowiska w mieście lub celebrytów z najwyższym poziomem sławy zapewniamy promocje przy zakupie domów. Podania o zakup domu wysyłacie do mnie i dodajecie do rozmowy Brothera. Wzór podania poniżej:

[b]Imię i nazwisko postaci:[/b]
[b]Historia życia postaci (od momentu jej utworzenia):[/b]
[b]Aktualne życie postaci:[/b]
[b]Plan na dalszą grę:[/b]

Kiedy podanie zostanie zaakceptowane, możecie kupować swój dom! Na pewno nie znajdą tu miejsca osoby, które dorobią się na pracy w 3 biznesach jednocześnie. Dla osób z półświatka przestępczego: możecie próbować, ale podanie musi być mocno uargumentowane i historia kreowania postaci musi być naprawdę dobra. Dodatkowa informacja: każdy dom wyceniany jest indywidualnie biorąc pod uwagę jaka postać o niego się stara, gdzie jest położony i jak zostało napisane podanie.

 


  • Brother lubi to
0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników